(PL) Zróbmy raban!

7027_3520
  • discount
Availability: RUNNING LOW
Price: 27,97 zł

Regular price: 32,90 zł

27.97
The lowest price during 30 days prior to the reduction: 27,97 zł If the product is sold for less than 30 days, the lowest price since the product went on sale is displayed.
quantity szt.

product unavailable

add to wish list

Description

Autor:  Anna Salawa, Karolina Sarniewicz
Wydawnictwo:  Znak
Rok wydania: 2016
Oprawa: miękka
Liczba stron: 320
Format: 14.0 x 20.5 cm
Numer ISBN: 9788324041206
Waga: 302 g

ŚDM zmieniają życie! Zmienią także twoje!

Papież Franciszek w czasie ŚDM w Rio de Janeiro powiedział: Człowiek młody, który się nie uśmiecha, który nie robi choć trochę rabanu, za wcześnie się zestarzał. Poznaj historie ludzi, którzy trochę tego Bożego zamieszania zrobili, a dzięki temu ich życie zupełnie się zmieniło. Niektórzy spotkali na ŚDM swoją drugą połówkę, inni odnaleźli tam Boga lub poznali swojego Anioła Stróża. Wszyscy wrócili szczęśliwi!

Wiesz, na czym polega fenomen Światowych Dni Młodzieży? Dlaczego przyjeżdża na nie więcej młodych ludzi niż na koncerty Justina Biebera i The Rolling Stones razem wziętych? Książka, którą trzymasz w rękach, to niezbędnik, który pozwoli ci odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie przychodzą ci do głowy, a także praktycznie i duchowo przygotować się do przeżycia Światowych Dni Młodzieży. Pozwól Bogu zrobić raban w twoim życiu!

Ania Salawa – kierownik sekretariatu Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM, czyli człowiek, który wie wszystko, o tym, co dzieje się w sercu ŚDM

Karolina Sarniewicz – dziennikarka, która w ŚDM zakochała się od pierwszego wejrzenia tak bardzo, że zrezygnowała dla nich z etatowej pracy.

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl